opencpn - en to et_EE translation catalogue (225 entries)

en: Off
et_EE: Väljas

en: Auto
et_EE: Automaatne

en: Arc
et_EE: Kaar

en: Circle
et_EE: Ring

en: Guard Zone 1 Green
et_EE: Valvetsoon 1 roheline

en: Guard Zone 2 Blue
et_EE: Valvetsoon 2 sinine

en: Alarm
et_EE: Häire

en:  Off
et_EE:  Väljas

en: Guard zone
et_EE: Valvetsoon

en: Back
et_EE: Tagasi

en: Antenna starboard of GPS
et_EE: Antenn GPS'st tüürpoordis

en: Local interference rej.
et_EE: Kohalike häirete tagasilükk.

en: Off/Relative/True trails
et_EE: Väljas/suhtelised/tegelikud jäljed

en: Overlay transparency
et_EE: Ülekatte läbipaistvus

en: Timed Transmit
et_EE: Ajastatud kiirgamine

en: Value
et_EE: Väärtus

en: Noise rejection
et_EE: Müra tagasilükkamine

en: Target expansion
et_EE: Märgi laiendamine

en: Fine tune
et_EE: Peenreguleerimine

en: Coarse tune
et_EE: Jäme reguleerimine

en: STC curve
et_EE: STC-kõver

en: Interference rejection
et_EE: Häiringute tagasilükkamine

en: Target separation
et_EE: Märgi eraldamine

en: Scan speed
et_EE: Skaneerimise kiirus

en: Target boost
et_EE: Märgi suurendamine

en: Installation
et_EE: Paigaldamine

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: Bearing alignment
et_EE: Kursi joondamine

en: Range adjustment
et_EE: Vahemaa häälestus

en: Display timing
et_EE: Kuva ajastus

en: Main bang suppression
et_EE: Peamise impulsi summutus

en: No transmit start
et_EE: Kiirguseta ala algus

en: No transmit end
et_EE: Kiirguseta ala lõpp

en: Antenna height
et_EE: Antenni kõrgus

en: Antenna forward
et_EE: Antenn eespool

en: relative to GPS
et_EE: GPS'i suhtes

en: negative = behind
et_EE: negatiivne = tagapool

en: Antenna starboard
et_EE: Antenn tüürpoordis

en: negative = port
et_EE: negatiivne = pakpoordis

en: Side lobe suppression
et_EE: Külgsagara summutamine

en: Main bang size
et_EE: Põhikiirguse surnud ala suurus

en: pixels
et_EE: pikslit

en: Guard zones
et_EE: Valvetsoonid

en: Zone type
et_EE: Tsooni liik

en: Inner range
et_EE: Sisemine ulatus

en: Outer range
et_EE: Välimine ulatus

en: Start bearing
et_EE: Alguspeiling

en: End bearing
et_EE: Lõpp-peiling

en: ARPA On
et_EE: ARPA sees

en: Alarm On
et_EE: Häire sees

en: Range
et_EE: Ulatus

en: Gain
et_EE: Võimendus

en: Sea clutter
et_EE: Meresäri

en: Rain clutter
et_EE: Sademesäri

en: Clear cursor
et_EE: Kursor tühjaks

en: Acquire Target
et_EE: Haara märk

en: Delete target
et_EE: Kustuta märk

en: Delete all targets
et_EE: Kustuta kõik märgid

en: Place EBL/VRM
et_EE: Pane EBL/VRM

en: Overlay
et_EE: Ülekate

en: AIS/ARPA on PPI
et_EE: AIS/ARPA PPI'l

en: DopplerAutoTrack
et_EE: Doppleri automaatne jälg

en: Target trails
et_EE: Märgi jäljed

en: Trails motion
et_EE: Liikumise jäljed

en: Clear trails
et_EE: Kõrvalda jäljed

en: Orientation
et_EE: Orientatsioon

en: PPI Forward Aft View
et_EE: PPI ette ahtrivaade

en: Refresh rate
et_EE: Värskenduse kiirus

en: Timed Standby
et_EE: Ajastatud ooterežiim

en: Adjust
et_EE: Kohanda

en: Advanced
et_EE: Lisavalikud

en: View
et_EE: Vaade

en: Cursor
et_EE: Kursor

en: Window
et_EE: Aken

en: Timed transmit
et_EE: Ajastatud kiirgamine

en: Unknown
et_EE: Tundmatu

en: Radar Overlay
et_EE: Radari ülekate

en: Overlay 1
et_EE: Ülekate 1

en: Start/Stop radar
et_EE: Käivita/peata radar

en: Hide/Show PPI
et_EE: Peida/näita PPI

en: Shown
et_EE: Kuvatud

en: Hidden
et_EE: Peidetud

en: Float/Dock PPI
et_EE: Liiguta/doki PPI

en: Docked
et_EE: Dokitud

en: Floating
et_EE: Ujuv

en: Clear EBL/VRM
et_EE: Puhasta EBL/VRM

en: Confirm
et_EE: Kinnita

en: Close
et_EE: Sulge

en: Required OpenCPN option
et_EE: Vajalik OpenCPN'i valik

en: Accelerated Graphics (OpenGL)
et_EE: Graafikakiirendi (OpenGL)

en: For radar overlay also required
et_EE: Radari ülekatte jaoks on ka vaja

en: Boat position
et_EE: Aluse asukoht

en: and
et_EE: ja

en: True Heading
et_EE: Tegelik kurss

en: or
et_EE: või

en: Magnetic heading
et_EE: Magnetkurss

en: Variation
et_EE: Variatsioon

en: Statistics
et_EE: Statistika

en: Select radar types
et_EE: Vali radari tüübid

en: &Hide Radar
et_EE: &Peida radar

en: &Close
et_EE: %Sulge

en: True heading
et_EE: Tegelik kurss

en: Radar Display Preferences
et_EE: Radari kuvaeelistused

en: Mixed NM / short range m
et_EE: Sega M / lühimaa m

en: Kilometers
et_EE: kilomeetrid

en: Nautical Miles
et_EE: meremiilid

en: Range Units
et_EE: Ulatuse ühikud

en: Shading
et_EE: varjustus

en: Outline
et_EE: kontuur

en: Shading + Outline
et_EE: varjustus + kontuur

en: Guard Zone Styling
et_EE: Valvetsooni stiil

en: Guard Zone Sound
et_EE: Valvetsooni heli

en: Select Alert Sound
et_EE: Vali häire heli

en: Test Alert Sound
et_EE: Testi häire heli

en: Repeat alarm after (sec)
et_EE: korda häiret sekundi järel

en: GPU drawing method
et_EE: GPU joonistusmeetod

en: Drawing Method
et_EE: Joonistusmeetod

en: Control Menu Auto Hide
et_EE: Kontrollmenüü automaatne peitmine

en: Never
et_EE: Mitte kunagi

en: Auto hide after
et_EE: Peida automaatselt pärast

en: Trail start color
et_EE: Jälje alguse värv

en: Trail end color
et_EE: Jälje lõpu värv

en: Doppler Approaching color
et_EE: Doppleri lähenemisvärv

en: Doppler Receding color
et_EE: Doppleri taandumisvärv

en: Target colors
et_EE: Märgi värvid

en: Weak return color
et_EE: Nõrga tagastuse värv

en: Intermediate return color
et_EE: Keskmise tagastuse värv

en: Strong return color
et_EE: Tugeva tagastuse värv

en: ARPA edge color
et_EE: ARPA serva värv

en: Radar window colors
et_EE: Radari akna värvid

en: Background color
et_EE: Taustavärv

en: AIS text color
et_EE: AIS-teksti värv

en: Options
et_EE: Valikud

en: Ignore radar heading
et_EE: Ignoreeri radari kurssi

en: Pass radar heading to OpenCPN
et_EE: Saada radari kurss edasi OpenCPN'i

en: Enable COG as heading
et_EE: Võimalda COG kursina

en: Reverse mouse wheel zoom direction
et_EE: Pööra hiireratta suumisuund ümber

en: Display options
et_EE: Kuvamisvalikud

en: Show ring at extreme range
et_EE: Näita ringi ülikaugel

en: Show Guard Zone on overlay
et_EE: Kuva valvetsooni ülekattel

en: Show Target trails on overlay
et_EE: Kuva märgi jälgi ülekattel

en: Show data on overlay when radar is standby
et_EE: Kuva andmed ülekattel kui radar on ooterežiimil

en: Radar types
et_EE: Radari tüübid

en: Select Sound File
et_EE: Vali helifail

en: WAV files (*.wav)|*.wav|All files (*.*)|*.*
et_EE: WAV-failid (*.wav)|*.wav|Kõik failid (*.*)|*.*

en: Menu
et_EE: Menüü

en: Menu
et_EE: Menüü

en: Rain
et_EE: Vihm

en: Sea
et_EE: Meri

en: AIS Target Name
et_EE: AIS-märgi nimi

en: Vertex Array
et_EE: Tipp-massiiv

en: Shader
et_EE: Varjutaja

en: Control
et_EE: Ohje

en: Head Up
et_EE: Vöör üleval

en: Relative Bearings
et_EE: Suhteline peiling

en: Stabilized
et_EE: Stabiliseeritud

en: COG Up
et_EE: COG üleval

en: North Up
et_EE: N-üleval

en: Zone
et_EE: Tsoon

en: (Confirmed)
et_EE: (Kinnitatud)

en: No radar
et_EE: Radarit pole

en: Uninitialized
et_EE: Lähtestamata

en: Standby
et_EE: Ootel

en: Warming up
et_EE: Soojenemine

en: Timed idle
et_EE: Ajastatud jõudeaeg

en: Spinning up
et_EE: Käivitumas

en: Transmitting
et_EE: Kiirgamas

en: for targets
et_EE: sihtmärkide jaoks

en: Stopping
et_EE: Peatumine

en: Starting
et_EE: Käivitumine

en: Spinning down
et_EE: Peatumas

en: for %ds
et_EE: %ds jaoks

en: OpenGL mode required
et_EE: OpenGL-režiim on nõutav

en: Unable to create OpenGL canvas
et_EE: Ei saa luua OpenGL kanvaad

en: Radar plugin with support for multiple radars
et_EE: Radari plugin, mis toetab mitut radarit

en: Show radar
et_EE: Näita radarit

en: Hide radar
et_EE: Peida radar

en: Acquire radar target
et_EE: Haara radari märk

en: Delete radar target
et_EE: Kustuta radari märk

en: Delete all radar targets
et_EE: Kustuta kõik radari märgid

en: Radar PlugIn
et_EE: Radari plugIn

en: Radar PlugIn with support for Garmin, Raymarine and Navico radars
et_EE: Garmini, Raymarine ja Navico radareid toetav plugin

en:  Zone
et_EE:  Tsoon

en: Next alarm in
et_EE: Järgmine häire

en: Radar Selection
et_EE: Radari valik

en: Select (max) %d radar scanner types
et_EE: Vali (max) %d radari skänneri tüübid

en: Cannot create UDP socket
et_EE: Ei suuda luua UDP-sokkelit

en: Cannot set reuse address option on socket
et_EE: Ei suuda luua korduvkasutamise aadressi valikut soklis

en: Cannot bind UDP socket to port
et_EE: Ei suuda siduda UDP-soklit pordiga

en: Invalid IP address for UDP multicast
et_EE: UDP-multisaate IP-aadress on kehtetu

en: Head up
et_EE: Vöör üleval

en: Head up (Stabilized)
et_EE: Kurrs üleval (stabiliseeritud)

en: North up
et_EE: N-üleval

en: Course up
et_EE: kurss üleval

en: Dragged View
et_EE: Lohistatud vaade

en: Center View
et_EE: Vaade keskele

en: Forward View
et_EE: Ettevaade

en: Aft View
et_EE: Ahtrivaade

en: Continuous
et_EE: Pidev

en: Relative
et_EE: Suhteline

en: True
et_EE: Tõene

en: On
et_EE: Sees

en: Low
et_EE: Madal

en: High
et_EE: Kõrge

en: Calm
et_EE: Rahulik

en: Medium
et_EE: Keskmine

en: Rough
et_EE: Karm

en: Slow
et_EE: Aeglane

en: Fast
et_EE: Kiire

en: No interface found
et_EE: Liides pole leitav

en: Interface must match
et_EE: Liides peab vastama

en: Scanning interface
et_EE: Skännimise liides

en: Warmup
et_EE: Soojenemine

en: Transmit
et_EE: Kiirga

en: Unknown status
et_EE: Tundmatu olek

en: Initializing
et_EE: Käivitamine

en: Harbour
et_EE: Sadam

en: Offshore
et_EE: Avameri

en: Weather
et_EE: Ilm

en: Bird
et_EE: Lind

en: Normal
et_EE: Tavaline

en: Approaching
et_EE: Lähenemas

en: Serial #
et_EE: jada #

en: Waking up
et_EE: Soojenemine

en: IF-Serial #
et_EE: IF-seeria #
